Szkoła Talentów VocalDance


MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ
Kiedyś dawno temu miałam pamiętnik, w którym skrzętnie zapisywałam swoje marzenia. Chciałam w moim życiu robić mnóstwo rzeczy ale najbardziej marzyłam aby śpiewać, tworzyć koncerty dla dzieci i mieć własną szkołę musicalową. W to, że marzenia się spełniają uwierzyłam gdy zaczęłam śpiewać na prawdziwej scenie, poprowadziłam pierwszy poranek muzyczny z cyklu Mała Gdyńska Filharmonia, zorganizowałam pierwszą letnią kolonie i otworzyłam własną Szkołę Talentów VocalDance dla dzieci.

Tak, dla dzieci bo uwielbiam z nimi pracować.

Jest takie cudowne miejsce na Kaszubach o nazwie Ramleje gdzie pośród łąk, dębów i gajów koncertują orkiestry żab i świerszczy. To dla mnie wyjątkowe miejsce, pełne dobrej energii, magii z pyszną kuchnią i wielkim sadem. To właśnie tam zaprosiłam dzieci na kolonie. W niezwykły klimat gdzie muzyka i taniec wypełniają mury stodoły a dzieci w niekończącej się radości tańczą przeróżne style by na koniec wykonać spektakl ku uciesze najbliższych. Stefan bociek, żaba Genowefa, Franek świerszcz i lis Gerwazy wtórują im a zapach ciepłej drożdżówki Ewy nęci wszystkich i kręci.

Tyle o spełnianiu marzeń. Teraz kilka słów na temat mojej szkoły, którą stworzyłam z myślą o dzieciach i młodzieży, chcących śpiewać, tańczyć i którzy szukają wyjątkowego miejsca i pomysłu na siebie.

A teraz konkrety;

• Zapraszamy do musicalowej szkoły talentów na zajęcia wokalne, taneczne i aktorskie, które odbywają się w każdą sobotę od godz. 10.00 do 14.00 w Centrum Edukacyjno-Językowym MyTime w Żukowie (ul. Gdyńska 24A).
• Nauka w naszej szkole trwa od września do czerwca i podzielona jest na dwa semestry. Wolne dni pokrywają się z dniami wolnymi od zajęć obowiązującymi w szkolnictwie publicznym.
• Koszt zajęć to 250 zł miesięcznie ( 30 spotkań w ciągu roku szkolnego). Dla uczestników szkoły zniżka na wakacyjne musicalowe kolonie VocalDance Camp i ArtDance Camp.

Przedstawiamy harmonogram zajęć w sezonie 2018/2019
Wrzesień – 15, 22, 29
Październik – 6, 13, 20, 27
Listopad – 17, 24
Grudzień – 1, 8, 15
Styczeń – 12, 19, 26
Luty – 2
Marzec – 2, 9, 17, 23, 30
Kwiecień – 6, 13, 27
Maj – 11, 18, 25
Czerwiec – 1, 8, 15

Szkoła Talentów VocalDance – www.karolinaklawitter.pl
Impresariat Artystyczny Edu-Art
nr tel. 691-850-065
impresariat.eduart@wp.pl

Zajęcia w naszej szkole przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w wieku 7- 14 lat oraz 15-18 lat. Uczniowie podzieleni są na grupy ze względu na wiek oraz poziom zaawansowania.
Aby zapisać się do szkoły należy wypełnić formularz umowy.
Na zajęciach obowiązuje wygodny, sportowy strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie sportowe na płaskiej podeszwie.