Wakacyjne kolonie dla dzieci „VocalDance Camp 2023”

Uwielbiasz śpiewać i tańczyć? Chcesz poznać magię SCENY? A MUSICAL to twoje największe marzenie? Jeśli tak, to ZAPRASZAMY na VocalDance Camp 2023 w musicalowy świat pełen wyzwań i niekończącej się przygody, w wyjątkowe miejsce na Kaszubach.

Wakacyjne kolonie dla dzieci i młodzieży (wiek 8-17 lat)
Miejsce: Ranczo Ramleje, Kaszubski Park Krajobrazowy

www.ranczoramleje.pl

Terminy:
I turnus: 26.06-06.07.2023 (wiek 12-17 lat) 10 dni
II turnus: 07-17.07.2023 (wiek 8-11 lat) 10 dni

Cena uczestnictwa kolonii 10-dniowych: 2100 zł, uczestnik Szkoły Talentów VocalDance 1950 zł, przy udziale w dwóch koloniach 1800 zł dla uczniów Szkoły Talentów.

W ciągu dwóch tygodni od podpisania umowy prosimy o przesłanie zaliczki w kwocie 700 zł. Resztę kwoty prosimy o przesłanie najpóźniej do terminu rozpoczęcia wyżej wymienionych turnusów.

Cena obejmuje:
– 10 dni pobytu,
– pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja),
– zajęcia wokalne, taneczne, aktorskie i rekreacyjne,
– całodobową opiekę kadry instruktorskiej i wychowawczej,
 – ubezpieczenie NNW.

Zgłoszenia na kolonie prosimy kierować na adres mail impresariat.eduart@wp.pl lub telefonicznie pod nr 691 850 065.

Po otrzymaniu Państwa zgłoszenia prześlemy regulamin wraz z umową- zgłoszeniem. Wszelkich informacji udzielamy od poniedziałku do piątku 8:00-18:00 pod nr tel 691 850 065. Nasze obozy posiadają wszelkie wymagane zgody i są zgłaszane do bazy wypoczynku MEN. Odbywają się w obiektach posiadających wszelkie wymagane aktualne zgody.

Załączamy również pełną informację z wytycznymi ▪ MEN.

Informujemy, że nasze kolonie są wpisane do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Pomorskiego pod nr 599.

Nasze kolonie objęte są również Turystycznym Funduszem Gwarancyjnym.

Regulamin kolonii muzycznych dla dzieci Vocal Dance Camp oraz ArtDance Camp 2023 ▪ plik do pobrania

Dane do przelewu:

nr konta 81 2030 0045 1110 0000 0243 6160
Impresariat Artystyczny Edu-Art
ul. Wzg. Bernadowo 249
81-519 Gdynia

w tytule imię i nazwisko dziecka

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Karta kwalifikacyjna ▪ do pobrania

▪ Umowa-zgłoszenie na kolonie 

Kierownik kolonii – Karolina Klawitter, na co dzień związana z Małą Gdyńską Filharmonią.
Kontakt: 691 850 065

Koniecznie zabierzcie ze sobą dobry humor!

Zajęcia poprowadzą:

  • Karolina Klawitter –  Instruktor wokalu i założycielka Szkoły Talentów VocalDance

Sopran liryczny, absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie prof. Bożeny Porzyńskiej oraz Studium Pedagogicznego tejże uczelni. Absolwentka Podyplomowego Studium Dziennikarskiego na Uniwersytecie Gdańskim specjalności radiowej i public relation. Swoje umiejętności wokalne doskonaliła na licznych kursach mistrzowskich w kraju i za granicą m.in. u prof. Ryszarda Karczykowskiego, Kałudiego Kałudowa, Mariny Hristovej. Debiutowała partią Tatiany w operze „Eugeniusz Oniegin” Piotra Czajkowskiego w Państwowej Operze Bałtyckiej.  W swoim repertuarze operowym ma m.in. partie: Donny Anny ( Don Giovanni Mozarta), Violetty ( Traviata Verdiego), Musetty (Cyganeria Pucciniego) Prowadzi ożywioną działalność koncertową wykonując zarówno lirykę wokalną, jak i dzieła oratoryjno-kantatowe. Gościła m.in. w  Barcelonie, gdzie wykonała partię sopranową w Requiem W.A. Mozarta z towarzyszeniem chórów z Krety i Hiszpańskiej Orkiestry Symfonicznej pod batutą Joana Luisa Moraleda.

Współpracuje z ośrodkami muzycznymi w całej Polsce. Ma na swoim koncie występy w festiwalach operowych, liczne koncerty kameralne, jak i z towarzyszeniem orkiestry. Od lat zajmuje się projektami edukacyjnymi. Od 2013 roku związana jest z Centrum Kultury Gdynia gdzie tworzy i prowadzi poranki muzyczne dla dzieci w  ramach cyklu Mała Gdyńska Filharmonia. Od 2014 roku w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie prowadzi koncerty dla dzieci z cyklu „poranki muzyczne”. A od tego roku uwrażliwia na piękno muzyki klasycznej  również dzieci podczas cyklicznych koncertów, które prowadzi w Centrum Filmowym w Gdyni.  Do tej pory wykonała ponad sto koncertów dla dzieci od dzieł J.S. Bacha po piosenki dla dzieci W. Lutosławskiego.

  • Mateusz Feliński – instruktor musicalowy

Aktor Teatru Muzycznego w Poznaniu. Absolwent Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni (2018), aktor w spektaklach Teatru Czwarte Miasto i Centrum Kultury w Gdyni. Grał w takich produkcjach jak serial „Na Wspólnej” czy film „Czuwaj”, użyczył głosu postaciom w serialach „H2O – wystarczy kropla”, „Dance Academy” czy „Wolfblood”. Od 2018 roku pedagog w Szkole Talentów Vocal Dance w Żukowie, gdzie uczy aktorstwa oraz reżyseruje spektakle semestralne.

 

  • Katarzyna Witkowska – instruktor tańca i choreografii

Utalentowana tancerka i choreografka  młodego pokolenia. Od 2017 związana ze Szkołą Talentów VocalDance. Od 14 roku życia uczęszczała na zajęcia taneczne w Brodnickim Domu Kultury. Później doszła jeszcze sekcja teatralna i wokalna.

Studiuje taniec, wokal i choreografię w Państwowym Policealnym Studium im. Danuty Baduszkowej w Gdyni przy Teatrze Muzycznym.

Od 2014 roku gra Impresaryjnym Teatrze Muzycznym w Toruniu w „Gra warta piernika, czyli Maurycy i kolędnicy” oraz „Złoto i liście”.

Na dużej scenie Teatru Muzycznego w Gdyni gra już wiele ważnych i znaczących ról oraz zespołów, m.in. w  musicalu „Skrzypek na dachu” – Szpryncę, w musicalu „Lalka” – Gazeciarza i Lalkę z fabryki oraz „Chłopi” – Józka. Dodatkowo brała udział w Koncercie Jubileuszowym 50-lecia istnienia teatru oraz w Koncercie Dyplomowym tegorocznych dyplomantów PPSWA.

 

 

Ranczo Ramleje, Kaszubski Park Krajobrazowy

 

ORGANIZATOR OBOZU

Impresariat Artystyczny Edu-Art
ul. Wzg. Bernadowo 249
81-519 Gdynia
impresariat.eduart@wp.pl 
691-850-065

Dane do przelewu:

nr konta 81 2030 0045 1110 0000 0243 6160
Impresariat Artystyczny Edu-Art
ul. Wzg. Bernadowo 249
81-519 Gdynia

w tytule imię i nazwisko dziecka