20 V 2018 Mała Gdyńska Filharmonia „Piosenki z Akademii Pana Kleksa”

Zapraszamy na majową edycję Małej Gdyńskiej Filharmonii pt. „Piosenki z Akademii Pana Kleksa”. Spotykamy się w niedzielę, 20 maja, o godz. 12:00 w Sali Koncertowej Portu Gdynia.

Drogie dzieci, szanowni rodzice i dziadkowie.

Podczas majowej, wiosennej i niezwykle radosnej edycji Małej Gdyńskiej Filharmonii usłyszycie piosenki z Akademii Pana Kleksa w zupełnie nowych aranżacjach młodego gdańskiego kompozytora Beniamina Baczewskiego. A wykona je zdolna wokalistka młodego pokolenia – Patrycja Mizerska, która oczarowała naszą publiczność stepując w rytmie swingu u boku Karola Drzewoszewskiego. Tym razem zaprezentuje swój piękny głos w repertuarze dla dzieci. Nie zabraknie hitów, waszych ulubionych piosenek, jak „Na wyspach Bergamutach” czy „Kaczka dziwaczka”. Na scenie wystąpią wspaniali artyści i moc energetycznych instrumentów. Zapraszamy już w maju na niezapomniany poranek muzyczny.

Występują: Patrycja Mizerska – wokal, Beniamin Baczewski – aranżacja i gitara basowa, Tomasz Jocz – fortepian, Dawid Głowacki – saksofon, Adam Golicki – perkusja.

Prowadzenie i koncepcja – Karolina Klawitter.

Bilety: 10 zł, miejsca numerowane, więcej informacji na stronie www.ckgdynia.pl