Ruszyły zapisy do Szkoły Talentów VocalDance

 

Szanowni Państwo!

Nasza szkoła oferuje zajęcia z dziedziny sztuk scenicznych: wokal, aktorstwo, taniec. Uczestnik zapisując się na te zajęcia, bierze udział we wszystkich trzech. Co semestr przewidujemy pokazy zwykle będące spektaklami muzycznymi/musicalami, autorstwa naszych instruktorów. Dodatkowo w okresie wakacyjnym organizujemy kolonie VocalDance (nastawione konkretnie na musical) oraz ArtDance (zajęcia plastyczne, taniec). Rozpoczynając trzeci rok naszej działalności, uznaliśmy, że jesteśmy gotowi na małe zmiany.

W trosce o rozwój i jak najbardziej komfortowe warunki pracy Państwa dzieci, postanowiliśmy pójść o krok dalej. Udało nam się znaleźć nowe miejsce, które niewątpliwie podwyższy poprzeczkę naszych działań, zapewni odpowiednią przestrzeń do poszerzania
umiejętności i zdobywania coraz większego doświadczenia w dziedzinie sztuk scenicznych Państwa pociech. Szkoła Talentów VocalDance zmienia swoją siedzibę na Strefę Kultury w Chwaszczynie, ul. Żeromskiego 9, gdzie od tego roku będą odbywać się zajęcia. Pragniemy, aby nasza szkoła jak najbardziej się rozwijała, a co za tym idzie, żeby Państwa dzieci miały
szansę rozwoju.

Do dyspozycji mamy 3 sale:
– wokalna – 22m2,
– aktorska – 32m2,
– taneczna – 130m2 – sala wyposażona w lustra zamocowane na stałe oraz nagłośnienie.

Poza tym:
– hol z 2 kanapami – przestrzeń dla dzieci w czasie przerwy oraz miejsce dla rodziców, którzy w czasie trwania zajęć będą czekać na miejscu,
– pomieszczenie gospodarcze z kuchenką, ekspresem do kawy, lodówką – przestrzeń również do dyspozycji rodziców,
– pomieszczenie na specjalne okazje, które od czasu do czasu będzie do naszej dyspozycji (np. Mikołajki, Dzień Dziecka).

Pracujemy według podanego trybu:
3 grupy: młodsza, starsza oraz MASTER CLASS (do której zaproszone będą najbardziej zaawansowane osoby). Klasa Mistrzowska będzie grupą, do której może należeć każde dziecko, bez względu na wiek, w zależności od poziomu zaangażowania oraz umiejętności, co oznacza, że będzie można z czasem do takiej grupy „awansować”, ale również z tej grupy „spaść”. Wierzymy, że przyjdzie taki moment, w którym wszystkie 3 grupy staną się Klasami Mistrzowskimi.

Zajęcia będą odbywać się według poniższego programu:
10:00-11:00 – zajęcia rozgrzewające (taniec, dykcja, wokal)
11:00-14:00 – równolegle prowadzone zajęcia wokalne, aktorskie oraz taneczne z podziałem na 3 grupy – czas trwania zajęć poszczególnych zajęć 1h. Przewidujemy przerwy ruchome – w zależności od potrzeb.

Harmonogram zajęć ulegnie zmianie w czasie, kiedy będą przeprowadzane próby całościowe spektaklu, nad którym będziemy pracować.

Mamy ogromną nadzieję, że to miejsce stworzy przestrzeń do świetnej zabawy we wspaniałej, rodzinnej atmosferze.

Zapraszamy Państwa z dziećmi, rodziną, przyjaciółmi na uroczyste otwarcie naszej szkoły, które odbędzie się 14.09. Szczegółowy plan wraz z przewidzianymi atrakcjami wkrótce. Tydzień później, ze świeżą energią, ruszamy gotowi do pracy i wspólnej zabawy!

W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu przez e-mail szkoły oraz pod numerem telefonu: 691 850 065, impresariat.eduart@wp.pl

WIĘCEJ INFORMACJI W ZAKŁADCE SZKOŁA TALENTÓW VOCALDANCE

Można nas również znaleźć na Facebooku

Z pozdrowieniami,
zespół Szkoły Talentów VocalDance